O nas

Hafciarnia

Szycie na zlecenie

Ubrania robocze

Szycie na zlecenie

Jesteśmy znani z perfekcyjnej jakości szycia ubrań, zarówno w segmencie fashion, jak również ubrań roboczych i firmowych.

Dla naszych klientów produkujemy głównie krótkie serie ubrań, nawet najbardziej skomplikowanych modeli. Zlecenia wykonujemy w krótkim terminie, we wszystkich możliwych rozmiarach, a gotowe wyroby dostarczamy najczęściej do klienta własnym transportem.

Posiadamy trzy wyspecjalizowane zakłady produkcyjne - załoga każdego z nich, to fachowcy z dużym doświadczeniem, gotowi podjąć się najtrudniejszego wyzwania!

Nasza specjalność to szycie wyrobów z dzianin: swetry, koszulki polo i t-shirty, bluzy dzianinowe, bielizna, czapki, wyroby polarowe.

Druga nasza specjalność, to szycie ubrań roboczych. Szyjemy klasyczne ubrania takie jak: kurtki, spodnie, kombinezony, ogrodniczki, tylko z najlepszych europejskich tkanin. Używamy do produkcji najwyższej jakości dodatków, tylko od renomowanych dostawców. Rozmiary według życzeń klienta. To wszystko gwarantuje komfort i bezpieczeństwo w pracy, gdzie spędzamy dużą cześć życia. Staramy się używać technologii produkcyjnych przyjaznych środowisku! Każde zamówienie jest indywidualne! Nie posiadamy stanów magazynowych i nie produkujemy w Azji .
Trykot Arne Carlsson Spólka z o. o.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00
ul. Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin tel: +48 91 434 27 61, +48 91 433 55 43, email: biurotac@inet.pl